Maximus's
Solutions


EnglishРусский
Українська

Новини
Про програму
Що нового?
Звантажити
Бета
Скріншоти
Реєстрація
Контакти
Допомога проекту

Інші проекти
 

СкріншотиВибрано загальний набір дат "Свята України" та особистий набір дат. На панелі налаштувань відкрита сторінка керування параметрами відображення таблиці календаря.


Вибрано загальний набір дат "Свята України" та особистий набір дат, увімкнено плаґін "Сонце та Місяць". Використовується тема "Pink". На панелі налаштувань відкрито сторінку керування плаґінами.


Вибрано загальний набір дат "Свята України" та додатковий набір дат "Міжнародні дні", увімкнено плаґін "Юліанські дати". Використовується тема "Whity". На панелі налаштувань відкрито сторінку, яка відповідає за налаштування зовнішнього вигляду програми.


Вибрано загальний набір дат "Свята України" та додатковий набір дат "Міжнародні дні". Відключено панель року, список дат та панель налаштувань.


Відкрито внутрішній редактор наборів дат. Виконується редагування набору "Свята України".


Спливаюче вікно зі списком найближчих подій, яке з'являється при наведенні вказівника миші на іконку в треї. Головне вікно в помісячному режимі перегляду з відключеними панеллю року, списком дат і панеллю налаштувань. Вибрано загальний набір дат "Свята України".


Спливаюче вікно зі списком найближчих подій, яке з'являється при наведенні вказівника миші на іконку в треї. Вибрано загальний набір дат "Свята України".


Результати експорту списку дат в RTF-формат, відображені в Microsoft Word 2007. Вибрано загальний набір дат "Свята України".


Результати експорту таблиці календаря до Microsoft Excel 2007. Вибрано загальний набір дат "Свята України".

© Maximus's Solutions, 2009-2021